Napełnienia i odgrzybienia klimatyzacji samochodowej

Wyjazd na planowany i wyczekany urlop, codzienna podróż do pracy czy też zwykła przejażdżka na drobne zakupy – w czasie wakacji i upałów proste czynności mogą sprawiać niemałe problemy i być dość uciążliwe. Jazda samochodem w czasie najwyższych temperatur nie należy do przyjemnych. Auto, które stoi na parkingu – w pełnym słońcu – bardzo mocno się nagrzewa. A otwarcie okien też nie na wiele się zda – gorąco jest po prostu wszędzie. Jednym z dobrodziejstw współczesnych czasów jest zatem klimatyzacja samochodowa. Wielu kierowców obecnie nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez włączonego, a przede wszystkim – sprawnego systemu klimatyzacyjnego. Ale żeby móc cieszyć się nią w stu procentach i aby maksymalnie zwiększyć sobie komfort jazdy, koniecznie trzeba zadbać również o ten element naszego pojazdu. 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej. Co ważne, z powodzeniem zajmujemy się tymi mechanizmami w pojazdach każdego typu – od samochodów osobowych i ciężarowych, po pojazdy rolnicze, budowlane i specjalistyczne.

Zależy nam na tym, żeby przekonać Państwa, iż o klimatyzację trzeba dbać przez cały rok nie tylko latem. A odpowiednie jej serwisowanie pozwoli nie tylko cieszyć się idealnie dopasowanymi do Państwa preferencji temperaturami, ale też zmniejszy ryzyko gromadzenia się grzybów, bakterii, pleśni i innych zanieczyszczeń. A to w przypadku klimatyzacji jest niezwykle ważne. Wyeliminowanie takich szkodliwych drobnoustrojów w kabinie pojazdu jest wręcz niezbędne, ponieważ w przeciwnym razie – wdychamy je my i nasi bliscy, którzy razem z nami podróżują.

Specjalistyczne usługi na wysokiej jakości urządzeniach

Po pierwsze – sprawdzamy, czy klimatyzacja jest sprawna. Jeśli występuje usterka – oceniamy, czy jest ona na tyle poważna, że konieczna jest wizyta w warsztacie, czy jesteśmy w stanie uporać się z nią na miejscu. Po drugie – sprawdzamy szczelność całego układu i go napełniamy, a następnie – odgrzybiamy klimatyzację – ozonowaniem lub metodą chemiczną.

Ponadto sprawdzamy wydajność chłodzenia – i upewniamy się, czy cały proces przebiega prawidłowo. I właśnie tym zajmujemy się od lat, w tym się specjalizujemy i to sprawia, że mamy już spore grono stałych i zaufanych Klientów, którzy regularnie do nas wracają.

 

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

 


Kontakt

Zenon Kret 502-602-953
i.car_elblag@wp.pl

Dariusz Jakimowicz 502-602-952
i.car_warsztat@wp.pl

Holowanie  790–550–550

Galeria

warsztat blacharski (1) warsztat blacharski (3) warsztat blacharski (4) warsztat blacharski (5) warsztat blacharski (7) warsztat blacharski (8) warsztat blacharski (9) warsztat blacharski (11) warsztat blacharski (12) warsztat blacharski (13) warsztat blacharski (14) strefa parkowania (2) strefa parkowania (3) strefa parkowania (5) strefa parkowania (6)